Ostravsko je stejně jako celý Moravskoslezský kraj jednou z nejprůmyslovějších oblastí naší země. Přesto i zde měly technicky zaměřené střední školy v minulých letech o žáky spíše nouzi. Bylo proto třeba začít s dětmi i jejich rodiči více mluvit nejen o perspektivě těchto oborů, ale i o tom, že se studia techniky nemusí bát. Tento úkol na sebe vzala Agentura regionálního rozvoje a v letech 2011−2014 spustila tři projekty nazvané Technika nás baví, Region4tech a Řemesla nás baví, na nichž se podílely nejen základní a střední školy, ale také velké i malé firmy v regionu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.