Firma Full Medical Services existuje sice jen pár let, ale její zástupci jsou již pravidelnou součástí podnikatelských delegací doprovázejících prezidenta či ministry při cestách do zemí na východ od českých hranic. A zástupci české společnosti, která se zabývá výzkumem a aplikací kmenových buněk, nyní nechybí ani na cestě na Kubu.

Česko výpravou reaguje na postupné otevírání se komunistického režimu světu a během mise chce najít potenciální obchodní příležitosti. Konkrétně pro Full Medical Services je tamní trh zajímavý, protože podobně jako v zemích bývalého Sovětského svazu, kam cílila dosud, kladou úřady výzkumu mnohem menší překážky, než jak je tomu v západní Evropě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Na Kubu míří česká podnikatelská delegace, která chce v zemi hledat obchodní příležitosti.
  • Mezi podnikateli je i jednatel firmy Full Medical Services, která se zabývá kmenovými buňkami.
  • V zemi cítí česká firma příležitost, protože na Kubě není výzkum tak regulovaný jako v západní Evropě.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.