Více než polovina evropských zaměstnanců by uvítala proaktivnější a pravidelnější komunikaci se svými manažery. Jen čtvrtina uvádí, že to tak u nich na pracovišti již funguje. Vyplývá to ze studie Oracle Simply Talent. Podle nadpoloviční většiny respondentů by přitom vyšší angažovanost pro firemní cíle zvýšila jejich produktivitu.

Průzkum mezi 1500 zaměstnanci velkých evropských podniků také ukazuje, že chuť do práce a ochotu zapojit se ovlivňují u lidí především jejich kolegové. Podle 42 procent zaměstnanců mají právě spolupracovníci největší vliv na jejich spokojenost v práci.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.