O velké překvapení se v úterý večer postarala vlivná členka hnutí ANO Radmila Kleslová. Blízká spolupracovnice Andreje Babiše kvůli smlouvě s polostátní firmou ČEZ sama rezignovala na post místopředsedkyně hnutí. Pražská politička, které energetická firma platila za poradenství 100 tisíc měsíčně, tím předběhla své oponenty.

Svůj nečekaný konec ve vedení hnutí oznámila těsně předtím, než se na pražském Chodově sešly špičky hnutí, aby rozhodly o její budoucnosti.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Radmila Kleslová se rozhodla rezignovat na funkci místopředsedkyně hnutí ANO.
  • Zásadní roli v rezignaci Babišovy pobočnice sehrálo zveřejnění nahrávky, na které tlačí na členy dozorčí rady ČEZ, aby se nezajímali o její smlouvu s energetickou firmou.
  • Kritika Kleslové v řadách ANO sílila. Mnohým členům vadí její minulost spojovaná s StB, placené členství v dozorčích radách i způsob, jakým sestavila koalici na Praze 10.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.