Není krutějšího nepřítele než bývalý úhlavní spojenec. Britský premiér David Cameron už zřejmě hořce lituje, že po volbách 2010 nenašel důstojné místo pro Michaela Ashcrofta, byznysmena a někdejšího významného sponzora své Konzervativní strany. Lord Ashcroft ale tenkrát práci, o kterou by stál, nedostal − a tak měl pět let na to, aby napsal neautorizovanou Cameronovu biografii, kterou se teď už dva dny baví celá Británie.

Nechceme vás připravit o případné zážitky, proto jen prozraďme, že se mladý bohatý Cameron na studiích v Oxfordu choval jako jakýkoliv jiný zpovykaný mladý Brit nebo že známý výraz WTF považoval ve zralém věku za "World Economic Forum". Bože, chraň premiéra.

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru