Za poctivou práci si každý zaslouží odměnu. Firmy na to mají! Podobnými hesly se odboroví předáci snažili ve středu "vyburcovat" více než tisícovku odborářů z celé republiky. Ti se tentokrát do Prahy nevydali demonstrovat, ale na jakési motivační školení.

Akci, která proběhla v Areně Sparta v pražské Libni, nazvali Konec levné práce v Česku a její poselství bylo jednoduché: "Nebojte se říct si o víc peněz, reálné mzdy by měly růst o pět procent."

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Kolem 1500 odborářů z celé republiky zaplnilo halu pražské Areny Sparta, aby se tu připravili na vyjednávání o zvýšení mezd pro příští rok.
  • Při současném růstu ekonomiky by reálné mzdy měly růst o pět procent, zní hlavní poselství akce s názvem Konec levné práce v Česku.
  • Zástupci firem a podnikatelů před skokovým zvýšením mezd varují. Vyjednávání by podle nich měla respektovat ekonomickou realitu.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.