Novou metodu balení drobných křehkých předmětů představila včera na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně firma BRANOPAC CZ. Stroj GEAMI WrapPak HV ocení především provozovatelé e-shopů či prodejci drobných dárkových předmětů a elektroniky. Je totiž alternativou ručního balení výrobků například do bublinkové fólie, pěnových materiálů či obyčejného balicího papíru.

Balicí zařízení Geambi WrapPack HV balí výrobky do dvou vrstev papíru. Perforovaný silnější papír chrání zboží před rozbitím, druhá vrstva jemnějšího papíru pak před poškrabáním. Obě vrstvy papíru stroj automaticky podává, rychlost odvíjení a množství materiálu si obsluha volí šlapacím pedálem.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.