Téměř tři hodiny spolu debatovali lídři dvou stran, které bojují o vítězství v řeckých volbách. Alexis Tsipras z levicové Syrizy a Vangelis Meimarakis ze středopravé Nové demokracie jasně vedou v předvolebních průzkumech. Rozdíl mezi nimi je však minimální.

"Lidé by neměli čekat těsný volební výsledek, předvolební průzkumy před referendem také tvrdily, že hlasování bude těsné. A jak to potom dopadlo," uvedl Tsipras v debatě s tím, že i tentokrát se bude snažit o drtivé vítězství, díky kterému by mohl získat většinu v parlamentu.

V článku se dále dozvíte

  • Lídři dvou hlavních řeckých stran, Tsipras a Meimarakis, se utkali v téměř tříhodinové předvolební debatě.
  • Všechny řecké strany se před volbami drží při zemi a neprovolávají jasně nesplnitelné sliby.
  • Velkou koalici, která by mohla přinést stabilitu, si ale Řekové nepřejí - absence opozice by posilovala radikální strany jako Zlatý úsvit.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.