Kuželíková jednotka PLC

Využívá se při uložení kol nízkopodlažní tramvaje. Tvoří ji dvojice jednořadých kuželíkových ložisek s rozšířeným vnitřním kroužkem a speciálním těsněním. Drážka ve vnitřním kroužku umožňuje vložení pružného kroužku, kterým jsou obě ložiska spolu spojená pro usnadnění montáže a demontáže. Ložiska jsou utěsněna speciálním pryžo-kovovým těsněním, které chrání vnitřní prostor ložiska před vniknutím nečistot z vnějšího prostředí a brání úniku maziva z ložiska. Vzhledem k provozním podmínkám v městských aglomeracích je na spolehlivost těsnění kladen velký důraz.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.