Svaz průmyslu a jeho prezident Jaroslav Hanák si mohou gratulovat. Ještě nikdy neměl jejich každoroční sněm takovou účast a politickou podporu, jako tomu bylo letos. Šéfy českého průmyslu letos na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně doplnila nejen vláda v kompletním složení, ale vůbec poprvé se ho po 25 letech existence zúčastnil také prezident.

V článku se dále dozvíte

  • V Brně začal 57. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu. Vystavuje na něm přes 1500 firem ze 32 zemí světa.
  • Nenechala si ho ujít celá řada politiků, stejně jako sněm Svazu průmyslu. Toho se jako vůbec první prezident zúčastnil i prezident Miloš Zeman.
  • Česká ekonomika šlape. A jejím největším tahounem je právě průmysl.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Peníze podle Leoše Rouska

Máte zájem o informace z ekonomiky v širších souvislostech?

Zadejte svou e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr informací, které se během týdne objevily v médiích. Těšit se můžete na komentář událostí od Leoše Rouska, hlavního analytika Hospodářských novin.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE.
Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru