Zlepšit firemní procesy a zvýšit tak efektivitu a produktivitu práce - to je hlavní cíl metody zvané lean management. Její nástroje pomáhají odstranit plýtvání a maximalizovat přidanou hodnotu. Principy takzvaného štíhlého řízení se dnes využívají kromě výrobních závodů i v dalších odvětvích, kde jsou vyžadovány standardizované pracovní procesy. Uplatnění najdou například v oblasti služeb, energetiky či logistiky.

Filozofie lean spočívá v tom, že firma identifikuje, co přesně je hodnota pro zákazníka, tedy jaké vlastnosti nebo funkce produktu jsou pro něj důležité. Veškeré činnosti, které se na tvorbě této hodnoty nepodílejí, pak označí jako plýtvání a odstraní je.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.