Začínali sice jako obchodníci s hutním materiálem, ale postupně rozšiřovali svůj záběr - z kovošrotu přes eko likvidaci autovraků k vybavení na dělení prvotních hutních surovin až k současnému širokému portfoliu služeb. Pálicí CNC stroj na laserové vypalování plechů, trubek a profilů byl ostatně až dosud největší investicí v historii firmy. Mnohé z kroků k současné velikosti, významu a podobě firmy však byly učiněny na základě poznatků nejen z běžného provozu, ale i z účastí na MSV. Samozřejmě jako vystavovatelé.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.