Díky nevýhodným "vstupním kódům" se občas postaví domy, jejichž zajímavost není výsledkem ničím neomezované kreativity autorů (jako když se staví na zelené louce bez sousedů), ale je založena na tom, že důsledně vychází z podstaty místa. Jinými slovy: jinde vzniknout nemůžou.

Právě to platí o domu v Řevnicích. Odráží funkční inteligenci a nepředstíranou krásu.

V objetí přírody

Je to příjemné místo kousek od Berounky a na prahu Brd, v pohodlném dosahu Prahy vlakem i autem, ale současně dost daleko na to, aby šlo jen o pouhé rozdrobené předměstí. Za první republiky byly Řevnice − podobně jako Černošice, Dobřichovice nebo Jevany − vyhlášeným letoviskem, kam se movitější obyvatelé metropole vydávali na prázdniny.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.