Ne, nebudu vás nabádat k tomu, abyste bezostyšně lhali svým obchodním partnerům či posílali agresivní odpovědi zákazníkům kvůli tomu, že kritizují vaši firmu na Facebooku. Jedna z rad v našem hlavním tématu zářijové přílohy Podnikání týkajícím se byznysové etikety nicméně říká, že přílišné užívání slov díků při obchodním vyjednávání je považováno za znak nejistoty či bezradnosti. Je to vlastně podobné jako v partnerských vztazích. Na první pohled hodní chlapci také zpravidla nepůsobí příliš atraktivně. I když mohou být nakonec velmi vhodnými partnery pro život, neumějí se prodat. Vy byste naopak po přečtení tématu, které připravila kolegyně Veronika Kudrnová, měli přesně vědět, jak vyjednávat, jak se chovat při obchodním obědě či co si vzít na jednání na sebe.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.