Banky, prestižní historické nemovitosti, pivovary, aerolinky, ale i menší televizní stanice, zavedené časopisy a nejstarší fotbalový klub v zemi. Záplava čínských investic v Česku, postupně oznamovaných během návštěvy prezidenta Miloše Zemana v Pekingu a Šanghaji, má jednu velkou neznámou. Kdo stojí za finanční a energetickou skupinou CEFC, která nyní bude mít výrazný, a navíc zřejmě rostoucí vliv na českou ekonomiku?
Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:
- Mobilní aplikaci HN
- Web bez reklam
- Odemykání obsahu pro přátele
- On-line archiv od roku 1995
- a mnoho dalšího...
Byznys podle HN
Nechcete, aby vám uniklo to nejdůležitější z byznysu a finančních trhů?
Každý pátek od nás dostanete souhrn klíčových událostí doplněných o kontext. Autory jsou přední osobnosti Hospodářských novin: Jaroslav Mašek, Luděk Vainert, Milan Mikulka, Jana Klímová a Martin Ehl.
Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem příjmu newsletteru. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.
Přihlásit se k odběru