Když v červnu ministr spravedlnosti Robert Pelikán mluvil před novináři o svých dlouhodobých plánech, pronesl nenápadnou větu, která prakticky zapadla: "A doufám, že pan doktor Vrána přestane být exekutorem."

Ta slova směřovala na Tomáše Vránu, největšího, nejobávanějšího a podle některých také nejtvrdšího exekutora v zemi, který dokázal během téměř 15 let vybudovat bez nadsázky velkofirmu na vymáhání dluhů. Ministr Pelikán (za hnutí ANO) podal krátce předtím na Vránu návrh na odvolání − kvůli případu, kdy se Vránovi lidé vlámali k dlužníkovi a udělali tam prohlídku pro zájemce o koupi domu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.