Má-li vicepremiér a šéf ANO Andrej Babiš jako pořád ještě začínající nadějný politik výraznější chybu, je to personální práce. Babiš si neumí vybrat spolupracovníky, na něž by mohl vsadit, a když to udělá, vždy se mu to vymstí. Tak jako s náměstkem Lukášem Wagenknechtem, který po propuštění z ministerstva financí pouští do světa velmi zajímavé zprávy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Má-li Andrej Babiš výraznější chybu, je to personální práce.
  • Měl by říct, že patnáctiletá praxe paní Kleslové v ČEZ byla asi pěkná příležitost k výdělku.
  • Vzhledem k jejímu politickému angažmá ale není dál obhajitelná.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru