Bydlela v pokoji se dvěma sourozenci a od dětství ji nejvíce bavilo, když mohla jeho zařízení přeskupovat a stěhovat a vymýšlet, jak nejpohodlněji zařídit bunkr nebo místo, kde se bude učit, aby vše bylo po ruce. Miroslava Bienová vystudovala nakonec výtvarnou výchovu a francouzštinu na pedagogické fakultě královéhradecké univerzity. Učila po škole pouhý rok a pak se rozhodla, že bude dělat to, co ji bavilo vždycky nejvíc − navrhovat interiéry pro děti tak, aby nebyly jen originální a z dobrých materiálů, ale aby děti vyzývaly ke hře, a navíc s nimi rostly. Ideálně od začátku školní docházky až po vysokou. "Little design jsem založila z přesvědčení, že děti potřebují víc než funkční židli a kvalitní matraci," tvrdí jednatřicetiletá žena.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.