Srpen je tradičně měsícem, kdy se motorkářský klub Noční vlci setkává nedaleko Sevastopolu. Nejinak tomu bylo i letos. A měl co slavit. Za svou loajalitu ke Kremlu klub získal řadu pozemků. Mezi motorkáři ale vyvolaly rozpaky snahy Nočních vlků donutit stát zbavit je konkurence.

Show s názvem Kovárna vítězství byla skutečně velkolepá − z Volgogradu z muzea přijel skutečný tank T-34, vystupujících bylo přes dvě stovky. "Je to pokračování našeho přesunu na Berlín. Pohled na ,vítězství' našima očima. Děláme to pro Sevastopol, pro celé Rusko, ale také tím posíláme vzkaz za hranice a za oceán," řekl státní agentuře RIA Novosti prezident klubu Alexandr Zaldostanov.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.