Navrhnout dům, který by zvenku vypadal atraktivně a jednoduše a zároveň by uvnitř dobře fungoval v rámci dispozice, je pro architekta vždy náročné. Často je to o hledání takového řešení, které se prostě musí takzvaně vysedět, i když to na výsledku nemusí být hned patrné. O to ale ani nejde − dům by neměl fungovat jen naoko. Jeho přednosti nemusí být viditelné na první pohled. Je to o poctivém přístupu.

"Nelze pracovat tak, že honem rychle něco uděláme a bude to hogo fogo. Nejtěžší je udělat jednoduchý dům, za tím je vždy největší dřina," tvrdí i architekti Ján Stempel a Jan Jakub Tesař, kteří stojí za návrhem této realizace, jenž inspirujícím způsobem naplňuje definici rodinného bydlení.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Z venku přiláká svým elegantním designem, vevnitř nestačíte koukat, co všechno v něm najdete.
  • Rodinný dům v Unhošti je postavený podle návrhu architektů Jána Stempela a Jana Jakuba Tesaře.
  • Vychází z tvůrčí upřímnosti a efektivních řešení.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.