Bývalý gruzínský prezident Michail Saakašvili byl jmenován gubernátorem Oděské oblasti. Koncem května tato zpráva vyvolala bouřlivou diskusi hlavně v Rusku a na Ukrajině. Tři měsíce po tomto jmenování je většina obyvatel Oděsy překvapivě shovívavá při hodnocení kontroverzního politika. Pro příznivce Majdanu je jeho osoba slibem opravdových reforem a boje s korupcí.

Ti, kteří zaujímají spíše proruské postoje, zase s jistou dávkou rezignace tvrdí, že hůře být jednoduše nemůže, a pokud se Michailu Saakašvilimu podaří udělat něco pozitivního, jsou mu ochotni zatleskat.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.