Přes dva roky čekali ve strakonické nemocnici na to, až budou moct otevřít dětskou skupinu a nabídnout zdravotním sestrám alternativu mateřské školy. Měli nakoupené hračky, nábytek, vybavení, chyběl jen zákon, který by otevření skupiny posvětil. Toho se dočkali loni na podzim; v březnu dětskou skupinu slavnostně otevírali.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Dětské skupiny, alternativní péče o děti od jednoho roku, mohou vznikat od podzimu loňského roku. Zatím jich je ale jen jednatřicet.
  • Zájemci čekají na peníze z evropských fondů, které by pokryly náklady na rozjezd či transformaci. O ty mohou požádat až letos na podzim.
  • Ministerstvo práce a sociálních věcí chystá na září kampaň, která má zaměstnavatele pobídnout dětské skupiny zřizovat.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.