Bývalý žonglér a pouliční umělec Tom Rack je v Praze už podruhé. Festival nového cirkusu Letní Letná vloni navštívil jako divák, ale zalíbil se mu natolik, že letos se Rack vrací s čtyřiatřiceti artisty a vlastním šapitó.

Rackův světoznámý NoFit State Circus, jenž pochází z anglického Cardiffu, vedle dvaceti divadelníků z francouzského uskupení Compagnie Rasposo na měsíc promění tvář Letenské pláně. "Kromě šapitó tu vznikne malé městečko, kde budeme s dalšími divadelníky tři týdny žít, hrát a potkávat se s diváky," láká Rack, jenž je producentem a jedním ze zakladatelů NoFit State Circusu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.