Osud pětice Čechů, kteří před více než dvěma týdny zmizeli na východě Libanonu, je stále záhadný. Kvůli případu míří příští týden do Bejrútu speciální delegace v čele s náměstkem ministra zahraničí Jakubem Kulhánkem a šéfem Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robertem Šlachtou. Právě Šlachtova přítomnost nasvědčuje, že zvažovaný únos by mohl mít kriminální pozadí. Dalším důvodem je, že libanonská policie nechce dávat informace českým tajným službám ani českému velvyslanci na místě, ale jen svému protějšku, což je ÚOOZ.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.