V kinosále se setmí, když vtom se vzadu ozve divný zvuk. Někdo si nevypnul mobil? Nebo už začal film? Nejistotu rozetne úvodní záběr. Roztřesená kamera sleduje mladíka s detektorem kovu a podivných, pípavých zvuků přibývá.

Pro snímky mladého režiséra vystupujícího pod pseudonymem Andy Fehu, jehož celovečerní debut Nenasytná Tiffany právě vstoupil do kin, je tato nejistota typická. Postavy a herci v Tiffany ji zažívají stejně jako v autorových krátkých filmech: nejsou si jisti, kde končí fikce a začíná realita. Nebo se to tak přinejmenším zdá divákům.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.