Reality show Master Chef

O zábavu budou mít na podzim postaráno Marek Raditsch, Miroslav Kalina a Marek Fichtner, elitní pražští kuchaři. Právě oni totiž budou porotci nové řady reality show Master Chef. Skvělá zpráva je to především pro Miroslava Kalinu, on jediný totiž vaří v restauraci pod vlastním jménem. U zbylých dvou musíte dohledat jejich působiště, kterým je Kampa Park, respektive Augustine Restaurant.

Gourmetguru tvrdí, že ani jeden z nich to nebude mít lehké. Už proto, že fakt, že se ukážete v televizi, může krátkodobě vylepšit návštěvnost vaší restaurace, z dlouhodobého pohledu ale vaše kuchařská pověst může trpět na úkor té televizní.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.