Klienti v domovech pro seniory jsou skupinou, která bude dříve či později potřebovat paliativní péči − lékařskou péči, která je nezbytná k tomu, aby pacient mohl důstojně a klidně umřít. Nadační fond Avast proto ve druhém ročníku projektu Spolu až do konce podpořil téměř třemi miliony korun pilotní dvouletý projekt domova Sue Ryder v Praze. Díky němu by v budoucnu staří lidé v domovech pro seniory nemuseli odjíždět umírat do nemocnic, ale mohli by díky proškolenému personálu v domovech a spolupráci s mobilními hospici umírat doma − v domově pro seniory. "Cílem je, aby se mobilní paliativní péče stala běžnou součástí péče o klienty v domovech pro seniory," vysvětluje Martina Břeňová z nadačního fondu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.