Loni touhle dobou byla Praha plná billboardů Tomáše Hudečka. Kromě toho, že se připravoval na kampaň, ho na plakátech ukazovala i reklamní společnost Bigboard, které vadily jeho stavební předpisy zakazující billboardy.

Teď si bývalý pražský primátor připravuje hlavně přednášky pro studenty, učí se rusky a na saxofon. Studentům bude Hudeček přednášet hned na třech pražských univerzitách − ČVUT, VŠE a Univerzitě Karlově.

"Nabídli mi velice příjemnou věc, která by před třemi lety určitě nezazněla: Měli bychom o vás zájem a vyberte si, co chcete učit," říká Hudeček. Od stavebních předpisů to nakonec nebude tak daleko − studentům bude přednášet o plánování města a o veřejné správě.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.