Na sacher, kávu, tenoučký telecí řízek či hovězí tafelspitz jsme se naučili jezdit do Vídně stejně jako za tamními galeriemi a památkami. Ovšem jsou i další zajímavá místa v blízkém sousedství, kde můžeme propadnout kouzlu křivolakých uliček a kulinářských skvostů.

Třeba jako Bamberk. Starobylé město v Horních Francích na jihovýchodě Německa, s centrem zapsaným do seznamu UNESCO, s gotickou městskou radnicí, tyčící se uprostřed řeky, a malebnými zahradami. A také s poctivou gastronomií a pivem, jaké snad jen Češi správně ocení.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.