Režisérka Helena Třeštíková v nedávném rozhovoru uvedla, že v očích jednoho renomovaného kolegy je jakousi "Helenkou Vondráčkovou českého dokumentu". Své kritiky dráždí hlavně tím, že údajně dělá reklamu loserům, kteří si to nezaslouží. Občas bývá osočována i z parazitování na lidské ubohosti.

Jaký je tedy její nejnovější film Mallory, který nedávno vyhrál soutěž na karlovarském festivalu a tento týden vstupuje do našich kin? Běží o pouhou variaci na obehrané téma vágusů z "okraje společnosti", či dokonce o sofistikovanější podobu bulváru?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.