Celoevropský záchvat solidarity s nezodpovědnou řeckou vládou Alexise Tsiprase pokračuje. Největším padouchem, který chce pro Řeky jen to nejhorší, se aktuálně stává německý ministr financí Wolfgang Schäuble − tu na plakátech s nacistickým knírkem, tu bez něj. A to jen proto, že navrhl jediné realistické řešení řeckého problému − vystoupení Řecka z eurozóny, bankrot s odpisem dluhů a návrat do společné měnové unie, až to bude ekonomicky možné.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Největším padouchem, který chce pro Řeky to nejhorší, se aktuálně stává německý ministr financí Wolfgang Schäuble.
  • Navrhl jediné realistické řešení - vystoupení Řecka z eurozóny, bankrot a návrat do měnové unie, až to bude ekonomicky možné.
  • Nynější řecký socialismus nevychází ze svých možností, ale jen ze svých potřeb. A Schäuble se nezpronevěřuje evropskému snu - naopak ho chrání.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru