Zmatený Guston

Gourmetguru nedávno zabloudil do žižkovského bistra Guston nedaleko karlínského tunelu. Z něj se ozvěnou neslo, že jídlo a pití jsou tu skvělé, ovšem obsluha a prostředí poněkud rozpačité. A toto by Gourmetguru mohl orazítkovat. Interiér působí dost legračně. U jedné zdi stojí kožená sedačka v mafiánském stylu, na jiné stěně visí polička se zavařeninami, nechybí ani retro školní židle typické pro hipsterské podniky. Ovšem označit obsluhu jako pozoruhodnou je dobrý skutek. Gourmetguru si připadal jako na jiné planetě. Jakmile si objednal deci bílého, servírka se otočila na podpatku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.