Když přednedávnem vystoupila v pražském klubu Royal jako host souboru Prague Burlesque, rozhodně byste nehádali, že jí bude letos padesát. Ani zblízka, když s ní vedete rozhovor, nevypadá na svůj věk a na to, že je matkou tří dcer. Začínala jako go-go tanečnice doma v Los Angeles, s burleskou začala experimentovat v roce 1995, kdy s několika dalšími tanečnicemi založila taneční soubor The Velvet Hammer. Mimo jiné právě díky nim zažil tenhle polozapomenutý žánr lehce lechtivé zábavy znovuzrození. Tehdy na počátku ji překvapilo, jaký to má úspěch a jak ji to samotnou baví. Říkala si, že se na té vlně poveze, dokud to půjde. To bylo před dvaceti lety.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.