Nestává se příliš často, aby pařížská smetánka hromadně vyrazila na periferii francouzské metropole. Už adresa na pozvánce − 18, Rue Louis Vuitton − ale naznačovala, že spíš než hořící auta budou na hosty na severozápadním okraji Paříže čekat lahve dobře chlazeného šampaňského a pálit bude tak maximálně odpolední slunce.

Při příležitosti otevření malého soukromého muzea nazvaného La Galerie v městečku Asnieres-sur-Seine uspořádala společnost Louis Vuitton na zahradě secesní vily, v níž klan Vuittonů kdysi bydlel, honosnou "garden party".

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.