Tak nám zase poslali Arnolda do minulosti, paní Connorová. V té prosté větě je vlastně obsaženo vše. Sára Connorová musí ve snímku Terminator: Genisys, který dnes vstupuje do českých kin, opět čelit vraždícím robotům z budoucnosti. Většina humoru páté části série, již roku 1984 odstartoval snímek režiséra Jamese Camerona, stojí na parafrázování minulosti, na snaze vrátit se do starých "dobrých" časů těsně před apokalypsou, k níž ve filmu dochází.

Tentokrát se však nesvádí pouze bitva o záchranu světa, ale též symbolický souboj o povahu současné vysokorozpočtové kinematografie.

V článku se dále dozvíte

  • Do českých kin ve čtvrtek vstupuje akční film Terminator: Genisys.
  • Na rozdíl od čtvrtého dílu se do série vrátil "živý" Arnold Schwarzenegger.
  • Režisérem snímku je Alan Taylor, který v roce 2013 natočil film Thor: Temný svět.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.