Připravovaná regulace hypoték, která je obsažena v návrhu zákona o úvěru pro spotřebitele, přináší nejasnosti, které by mohly ohrozit hypoteční byznys v budoucnosti. V oblasti nebankovních úvěrů může přísnější regulace naopak pomoci vytvořit lepší pravidla pro úvěry nemajetným lidem a omezit firmy, které podnikají nepoctivě.

Účastníci debaty organizované HN ve spolupráci s Českou bankovní asociací i těmito slovy hovořili o návrhu zákona, který se opírá o směrnici Evropské unie. Připravilo jej ministerstvo financí a předložilo ho k připomínkám.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.