Pravý Red Pif i bez Levého?

Gourmetguru je zvědavý, jak si v následujících měsících povede restaurace Red Pif. Tenhle podnik, jenž se velmi rychle etabloval na špičce pražské restaurační scény v prostoru na Starém Městě dříve téměř prokletém (Le Cornichon a další zajímavé projekty tu nevydržely dlouho) a vybudoval si solidní pověst, totiž opustila jeho hvězda − kuchař Tomáš Levý.

Důvody odchodu, stejně jako míra jeho vynucenosti jsou předmětem spekulací a Gourmetguru se do nich nechce pouštět. Nicméně jisté je, že pro Red Pif je to výzva − bude restaurace postavená na kombinaci české a francouzské kuchyně, s neuvěřitelnou nabídkou vín, schopna udržet kvalitu i po odchodu kuchaře, který byl její hvězdou? Z první Gourmetguruovy návštěvy po zmíněných událostech to vypadá, že ano.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.