Cílem projektu je zvýšit kvalitu výuky cizích jazyků (anglický a německý jazyk) a zejména jejich aktivní využívání na českých školách. Současně chce podpořit integrovanou výuku odborných předmětů (matematika, dějepis, zeměpis, přírodopis, občanská výchova) a cizího jazyka.

Projekt reaguje na poměrně nízkou úroveň komunikativní kompetence žáků. Ta je zapříčiněna mimo jiné nedostatečným využíváním inovativních metod výuky, ke kterým řadíme také CLIL (Content and Language Integrated Learning - metodu kombinující výuku cizího jazyka a odborného předmětu). Žáci rovněž nemají příležitost využívat jazyk v autentických situacích, například v kontaktu s rodilými mluvčími na školách či se zahraničními vrstevníky formou účasti v projektech mezinárodní spolupráce škol.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.