Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker už asi pochopil, že do řešení uprchlické krize na březích Středozemního moře se měl pustit jinak. Květnový návrh na přemístění 40 tisíc syrských a eritrejských uprchlíků z Itálie a Řecka severním směrem místo předpokládané unijní solidarity vytvořil naprosto nečekanou frontu odporu. V ní se potkávají státy, které z principu odporují bruselským intervencím do národní imigrační politiky (patří sem i Česko), nacionalisté a sobci všeho druhu, ale i vůči imigrantům dosud přátelské státy, které mají kvóty za špatně rozpočítané. A navrch se přidávají ti, kterým měla snaha Evropské komise nejvíce pomoct.

V článku se dále dozvíte

  • Imigrační kvóty jsou chybný systém.
  • Neřeší problém uprchlíků, posilují národovectví a frustrují jih Evropy.
  • Je potřeba jednat hned a nejlépe bez kvót.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.