I když největší hvězdou jedenadvacátého ročníku festivalu Rock for People byli Faith No More, kteří bohatě splatili dluh za neuskutečněné vystoupení před třemi lety, publikum na letišti v Hradci Králové si patřičně užilo i novou krev v žilách českých klasiků. Hlavně David Koller předvedl se sólovou kapelou skvělý výkon. Kromě klasik od Lucie zahrál několik nových písní z alba ČeskosLOVEnsko, a pamětníkům 90. let dal najevo, že vzpomínky jsou sice fajn, ale pořád je možné dívat se dopředu a nevypadat přitom směšně. V jistých oblastech možná platí "nevěř nikomu přes třicet", ale pokud jde o energii, dá se věřit i lidem o dvě desetiletí starším. Což z hlediska inspirace vůbec není špatná zpráva.

Podívejte se na trailer k albu ČeskosLOVEnsko.

jarvis_5574645ce4b0c62ddfc23cdd.jpeg
David Koller předvedl se sólovou kapelou skvělý výkon.
ČTK
jarvis_5574645ce4b0c62ddfc23ce1.jpeg
David Koller předvedl se sólovou kapelou skvělý výkon.
ČTK
Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru