Tímhle výhledem svého ­obchodního partnera ohromíte. Dokonce i tehdy, když už tu někdy předtím byl. Pohled z restaurace Aureole, ­ležící ve 27. patře nejvyšší pražské budovy City Tower, je zážitek, který můžete opakovat kdykoli.

Právník Pavel Smutný je tu častým hostem. A to jednoduše proto, že má kancelář jen o patro níž. Ani po pěti letech ho tohle místo ne­omrzelo a stále ho inspiruje. Dává mu nadhled, takže často mluví o světě "tam dole". Když je jasná obloha, stejně jako v den našeho oběda, uvidíte horu Říp, sopky v severních Čechách nebo Krkonoše. Pocit výjimečnosti tady získáte snadno. Scházíme se v proskleném salonku, který Pavel Smutný využívá k jednání. Kromě toho, že se svými společníky vybudoval renomovanou advokátní kancelář, věnuje se intenzivně také mecenášství, kulturnímu a společenskému životu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.