Deset let jsem psal komiks o dvou sedmnáctiletých puberťačkách. Jmenovaly se Hana a Hana. Většinou seděly v pokoji jedné z nich, se spolužáky v kavárně nebo na lavičce v parku. Vyjadřovaly se k mnoha věcem, ale skoro nikdy se v žádném díle nic důležitého nestalo.

"To zní jako velká zábava," říká mi Joshua Faudem, čtyřicetiletý Američan žijící od osmi let v Izraeli. "Hrozně rád bych si takový komiks pravidelně četl!"

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Joshua Faudem, čtyřicetiletý Američan žijící od osmi let v Izraeli, vytvořil komiks podle teroristického atentátu, jehož byl svědkem.
  • Fyzicky vyšel Faudem z výbuchu jen s odřeninami, ale zároveň s hlubokými psychickými jizvami.
  • "Dostal jsem šanci mluvit o svých pocitech a zážitcích. Uměleckým způsobem," říká ke komiksu autor.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru