Dienstbierovi se téměř pod rukama začala rozpadat Agentura pro sociální začleňování, která tvoří jeden z pilířů jeho úřadu a ve městech a obcích pomáhá řešit problémy s ghetty. Její zaměstnanci vyhlásili stávku poté, co ministr odvolal šéfa agentury Martina Šimáčka - a situaci musel začít řešit i premiér Bohuslav Sobotka.

A tak není divu, že se široký zástup Dienstbierových vnitrostranických nepřátel uvnitř ČSSD začal tiše ptát, zda brzy nepřijde jeho odvolání. Jenže zatím se zdá, že Dienstbierovi soupeři mají smůlu. Ministra totiž, jako už několikrát v minulosti, zachraňují okolnosti.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.