Současný návrh protihazardního zákona je sice mírnější než původní verze, ale v žádném případě jsme neustoupili hazardní lobby, tvrdí náměstek ministra financí ­Ondřej Závodský. Podle něj jde o zajištění takové regulace, která ochrání patologické hráče a současně nerozjede masivní černý trh. Kritika nevládních organizací je podle něj přehnaná a od ČSSD pokrytecká.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Ministerstvo financí změkčilo návrh protihazardního zákona.
  • Přesto zmizí pět tisíc heren.
  • Kdo se chce bavit prohráváním řádně vydělaných peněz, má mít možnost, ale s automaty v každé hospodě je konec, říká Babišův náměstek Ondřej Závodský.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.