Zatímco vedlejší restaurace La Finestra bývá přes den plná top byznysmenů, praguekabinet láká mix lidí ještě zajímavějších. Když si před třemi lety Gabriela Pecičová vyhlédla tenhle neveliký prostor v Platnéřské ulici, chtěla sem přemístit svůj projekt ze Žižkova, aby byl víc na očích a dostupný víc než jen privátní klientele, která za ní jezdila konzultovat vybavení domu nebo nakupovat umění. V centru staré Prahy tak již dva roky funguje multifunkční prostor, kde nyní prezentuje renomovaného francouzského umělce a designéra Arika Levyho.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.