Nade dveřmi Obecního úřadu v Grygově visí červenobílá cedule s nápisem Otevřeno. Není tu proto, aby místní věděli, že zrovna mohou dovnitř. Symbolizuje způsob, jakým se politici, kteří začali radnici vést v roce 2006, ujali správy obce.

Díky tomu se dnes může městečko se čtrnácti sty obyvateli porovnávat s německým Mnichovem − rozhodně co se týče nakládání s IT projekty. V Grygově už v roce 2007 přešli na svobodný software, díky němuž neplatí za drahé licence a mohou si přesně na míru upravit věci tak, jak potřebují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.