Seriál Tlučhořovi, který dlouhé roky v rozhlase vytvářeli Oldřich Kaiser a Jiří Lábus a který na průměrné české rodince předváděl směšná i hodně temná zákoutí českého maloměšťáckého života, se dočkal operní verze. A to hned na Nové scéně pražského Národního divadla, které pro své vedlejší jeviště hledá komornější hudební dramata.

Rudá Marie skladatele a dirigenta Jana Kučery z Tlučhořových vypreparovala díl o podzemní organizaci starých komunistů, kteří nostalgicky vzpomínají na dobré časy reálného socialismu a chystají se škodit novému systému, jenž je plný vykořisťování, nezaměstnanosti a pornografie.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.