"Ježiši, to je zajímavý," pronesl David Rath, když ho přesně před třemi lety policisté zatkli se sedmi miliony. Od té doby bývalý hejtman a poslanec vypiloval svou protikorupční obhajobu. Často za cenu více či méně hrubých faulů proti faktům.

"Jsem obětí politického monstrprocesu."

Když soud začátkem dubna potrestal sedmi a půl roky vězení Kateřinu a Petra Kottovy, dva hlavní spolupracovníky Davida Ratha, bývalý středočeský hejtman prohlásil: "Je to politický monstrproces." Jak konkrétně politika ovlivnila fakt, že je společně s dalšími deseti lidmi souzen kvůli údajně uplaceným krajským zakázkám, Rath podrobně nevysvětluje.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.