Cítíte, že byste potřebovali získat o logistice a skladování větší přehled? Podobný problém řešil Jan Zíta, který původně pracoval jako novinář a s dopravou nebo logistikou do kontaktu prakticky nepřišel. Matka ho ale lákala k sobě do firmy, a když už měl pocit, že mu psaní článků pro gastronomický časopis nic nepřináší, rozhodl se pro změnu. Ve firmě Farmtrans, zaměřené hlavně na zajišťování námořní přepravy, pracoval půl roku, a přestože měl pocit, že se v oboru začíná orientovat, vzdělání mu stále chybělo. Proto se na doporučení své matky přihlásil na dvouleté distanční studium na Institutu Jana Pernera, který spadá pod Dopravní fakultu Univerzity Pardubice.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.