V Egyptě dnes vládne diktátor, ve věznicích a na policejních stanicích jsou lidé běžně mučeni. Často jsou zatýkáni na ulicích jen tak náhodně, aniž by se nějak vyjadřovali proti režimu, říká egyptská aktivistka Mona Seifová (29), která je členkou skupiny, jež nesouhlasí s využíváním vojenských soudů proti civilistům a sleduje porušování lidských práv.

"Je to fakticky ten samý režim, jaký byl za diktátora Husního Mubáraka, který byl v roce 2011 svržen vlnou lidových demonstrací známých jako arabské jaro," tvrdí. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.